Realizacje

Energia od pokoleń

Energia od pokoleń

Obsługa PR marki Pharmaton Geriavit obejmuje media relations, organizację eventów i akcji specjalnych, obsługę fanpage’a Energetyczni 50+ na Facebook.com, produkcję materiałów foto i video.

ENERGETYCZNI 50+ POWERED BY PHARMATON GERIAVIT

Niezwykłe, inspirujące historie ludzi w wieku 50+, które składają się na energetyczną całość. To spełnione marzenia, codzienny optymizm i odważne patrzenie w przyszłość. To życie wbrew stereotypom i na przekór szufladkom z napisem „senior”. To życie zgodnie z zasadą „w sile wieku, w pełni sił”.

 Ideą projektu ENERGETYCZNI 50+ było poszukiwanie pełnych energii osób po pięćdziesiątce oraz podkreślenie, że apetyt na życie nie zmniejsza się wraz z wiekiem. Zwycięzcy konkursu, ich pasje i marzenia, mogą zachęcać do aktywności inne osoby po pięćdziesiątym roku życia.

 

Ambasadorzy akcji stworzyli wyjątkowy kalendarz Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit na 2015 rok. Każdy miesiąc to inna opowieść, pełna pozytywnych emocji, ciekawości świata i chęci do działania. Autorką zdjęć do tej limitowanej edycji jest Lidia Popiel – znana i ceniona polska fotografka. 

ENERGIA OD POKOLEŃ

Ogólnopolski konkurs dla matek i córek „Energia od pokoleń” to kontynuacja akcji Energetyczni 50+ z 2014 roku. Celem konkursu było poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji, jakie łączą matki i córki. Autorki najciekawszych historii wzięły udział w warsztatach z Ewą Foley oraz sesji zdjęciowej w wykonaniu Tomasza Kordka.

Date

22 styczeń 2015

Categories

DOG