Realizacje

TIDAL & PLAY

TIDAL & PLAY

 

Spotkanie prasowe platformy streamingowej TIDAL w Studiu U22, którego gościem specjalnym był Andrzej Smolik. 

Konferencja rozpoczęła się prezentacją na temat platformy TIDAL. Przedstawiono jej historię, akcjonariuszy – koalicję gwiazd światowej sceny muzycznej, a także mechanizm działania. Skupiono się też na aspektach, które wyróżniają TIDALA na tle innych serwisów streamingowych, przede wszystkim, na najwyższej jakości dźwięku, jaką dostarcza TIDAL. Spotkaniu towarzyszyła muzyka z najnowszej płyty Andrzeja Smolika, która jest efektem współpracy z Kevem Foxem – charyzmatycznym artystą pochodzącym z Manchesteru, ale tworzącym i mieszkającym obecnie w Polsce. Podczas konferencji Smolik opowiedział o nowej płycie, przebiegu pracy nad nią, a także o tym, dlaczego zdecydował się nagrać wspólny album z Brytyjczykiem.

Na spotkaniu poruszono także temat przyszłości muzyki. W trakcie dyskusji zarówno dziennikarze, jak i gość specjalny, zastanawiali się nad tym, czy płyta CD odejdzie do lamusa, a platformy streamingowe, takie jak TIDAL, zajmą jej miejsce. 

 

Na zakończenie goście mieli okazję posłuchać dwóch utworów z albumu Smolik / Kev Fox w jakości hi-fi. Następnie artysta udzielił indywidualnych wywiadów zgromadzonym dziennikarzom.

Date

04 listopad 2015

Categories

DOG